Tchibo katalog

Tchibo cafissimo

Tchibo cafissimo představuje kávovar. Není to však jen tak obyčejný kávovar, jakých je na trhu celá řada. Tchibo cafissimo představuje kávovar, který na přípravu kávy využívá té nejmodernější technologie. Díky níž se domácky připravovaná káva stává naprosto profesionální.

Skvělá káva z pohodlí domova

Tchibo kafe představje moderní kávovar, který na rozdíl od ostatních kávovarů nabízí celou řadu funkcí a má také i spoustu senzorů, sice nemá pouze jedno, či dvě tlačítka, i přesto je však snadno ovladatelný. Kromě horké vody a páry nabízí celou řadu možností, s nimiž si můžete zhotovit několik druhů káv. To vše díky nejmodernější technologii, kdy si můžete přesně nastavit tlak, který je tak důležitý pro výrobu vskutku dobrých káv. Díky Tchibo kafe si užijete dokonalý požitek z pití kávy.

Tchibo cafissimo kávu nemele, na výrobu kávy se zde užívají speciální kapsle. Skvělá chuť je zde zaručena i tím, že je káva vždy čerstvá. Kapsle jsou totiž baleny po jedné. Každý šálek si tedy můžete pořádně vychutnat. Vybírat si můžete z celkem osmi nejrůznějších designů kávovaru a šesti nejrůznějších druhů kávy.


Tchibo nabídka tento týden

Každý týden nové letáky plné slev