Tchibo katalog

Tchibo shop

Tchibo prodává své zboží nejen ve vybraných kamenných obchodech, ale také i na internetu. Tchibo shop představuje moderní přístup k nakupování, kdy nemusíte nikam chodit a nemusíte litovat, že zrovna ve vašem městě Tchibo žádnou kamennou pobočku nemá.

Objednávat totiž můžete z pohodlí svého domova a to s ještě větší šancí dostat se k jejich aktuálně nabízenému zboží. Nabídka v kamenných obchodech totiž velice omezená, neuvěřitelně rychle se vyprodá a zboží se do kamenných obchodů dostává o něco později než na internet. Na internetu se nakupuje s předstihem a za mnohem výhodnějších podmínek.

Tschibo, správně je tchibo

Pozor na výrazy, pokud chcete zaručenou kvalitu a ne nějaký plagiát, je zapotřebí uvést všechny potřebné údaje tak, jak mají být. To znamená, že do vyhledávače zadáte Tchibo, nikoliv Tschibo. Jinak byste se vůbec ke kvalitnímu zboží Tchibo vůbec dostat.

Tchibo je totiž složenina dvou slov – tchilling a Bohne. Oba tyto výrazy v němčině přitom představují „zrno“. Je tedy již nyní zcela jasné, proč Tschibo ne? Prostě protože správně je tchibo, skvělá káva a kvalitní originální zboží, které zákazníci milují již více než 60 let. Do vyhledávačů tedy proto zadávejte vždy TCHIBO.


Tchibo nabídka tento týden

Každý týden nové letáky plné slev